Кошик
544 відгуків
Товары со скидкамиВыбрать!
+380
95
455-98-78

Поширені питання

Чи можливе повернення/обмін товару?

Так, у нас можливе повернення або обмін товару протягом 14 днів з дня придбання. У разі бракованого товару, доставку за повернення оплачує інтернет-магазин Modal, якщо не підійшов розмір ― вартість доставки повернення оплачує покупець. Важливою умовою для прийому товару назад є збереження його товарного вигляду і відсутність пошкоджень.

Чи відповідає наша таблиця розмірів дійсності?

Всі наші товари українського виробництва, вони є повнорозмірними і заявлені дані по розмірній сітці відповідають дійсним параметрами.

Чи можна придбати товар самовивозом?

Так, ви можете забрати товар самостійно р. в Київ за адресою: вул. Коноплянська, 12. При цьому, самовивіз можливий тільки за попередньою домовленістю.

Можлива відправка товару післяплатою?

Так, ми відправляємо товар післяплатою за умови попередньої оплати 50 грн. (для гарантії безпеки інтернет-магазину в разі, якщо клієнт не прийде за товаром). Також, Нова пошта за зворотне перерахування коштів стягує комісію в розмірі 20 грн. + 2% від вартості замовлення, яку сплачує покупець.

Через скільки часу я зможу отримати своє замовлення?

Відправка товару здійснюється протягом 1-3 робочих днів після внесення оплати. Близько 70% всіх замовлень відправляються клієнту протягом 24 годин після оплати, решта на другу або третю добу.